31&32.Haftalar

Salı, Aralık 29, 2015 Unknown 0 Comments


4 gün önce çalışabilir raporumu aldım. Bugünlere geldiğime inanamıyorum. Resmen sona yaklaşıyoruz! Gerçi henüz çok bi panik yok üzerimde, aman olmasın da. Zaten 5 hafta sonra taşınacak biri olarak yeterince dolu kafam. Bu iyi bi şey mi kötü bi şey mi bilmiyorum. Ama bi şekilde yapılacak çok şey olduğu için panik olamıyorum sanırım :) (kafa gitti)

Çakıl bu sıralar 1900 grlara ulaşmış ve makinaya göre 5 gün önden gidiyor. Bu da demek oluyor ki 15 şubata çekildi bizim due date! Gelin görün ki geçen gün tepeden inme gibi bi 11 şubat tarihi geldi bana. Yani nedense 11 şubatta aramıza katılacakmış gibi hissediyorum minnoşumuz ^^

Bana gelirsek evdeki tartıya göre +12(aç ve çıplak), doktorun tartıya göre +13(tok ve kıyafetli) kilodayım. 2 hafta sonraki kontrol için sadece 500 gr almam gerektiğini söyledi. Yav he he diyemedim tabi :D An itibariyle tam bi yuvarlak surat olduğum bi gerçek.

Ödem sorunu kendini göstermeye başladı son günlerde. Özellikle ayak ve ellerimde akşama doğru bariz hissediyorum. Hiç hoş değil, hiç!

Bir de bu haftasonu doktorumun da bulunduğu Medikal Park Hastanesi'nin açtığı "Gebelik Okulu" isimli kursa başladım. 4 hafta sürecek. Bununla ilgili deneyimledikçe daha detaylı bir yazı yazmayı düşünüyorum. Stay tuned!

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)