20.Hafta

Perşembe, Ekim 08, 2015 Unknown 0 Comments

 

Ay resmen yolun yarısına geldim. Bugünlere geleceğimi hayal edemiyodum. Sanki o göbek hiç büyümeyecek, sanki bu hamilelik hiç bitmeyek gibi geliyodu başlarda. Ama minik kız çocuğum 350 grlık bi ağırlığa ve muz büyüklüğünde bi uzunluğa ulaştı bile! Bense bu günleri arayacağımı bile bile, bir an önce geçsin zaman ve kavuşalım istiyorum. Neyse ağır ol ve tadını çıkar Pınar diyip sakinleşeyim biraz bari.

İlk kez 2 gece önce yatınca karnımda ciddi(gaz olamayacak kadar) hareketler hissettim. Tabi bu hareketlenme yine bağırsak hareketine benziyor, ama bu sefer bence "O" ^_^ Hadi kızım(böyle demeye alışabilecek miyim acaba, çok garip geliyor da?!) bi tekme savur şu gariban annişine de neye uğradığını şaşırsın!

Salı günü detaylı ultrason randevumuz var. O yüzden oldukça heyecanlı-meraklı ama bi o kadar da endişeliyim. Her şeyin yolunda olduğunu duymaktan başka istediğim hiç bi şey yok!

An itibariyle +6 kilodayım. Ama hala olan kotlarım var :D (Züğürt tesellisi işte) Yalnız dün babet giydim giymez olaydım. No more babet for me diyip blogumu tamamen bi hamile bloguna çevirmiş olmanın verdiği vicdan azabıyla hepinizi öpüyorum :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)