17.Hafta

Cuma, Eylül 18, 2015 Unknown 0 Comments17. haftanın sonuna gelmişken yazmadan geçemeyeceğim şeyler var! Hayır bi kıpırtı falan değil maalesef henüz ama son günlerde ortaya çıkan mide ekşimesi durumu! Sebebi tam olarak nedir bilmiyorum ama kızımın artık yukarılara doğru çıkmaya başlamış olması olabilir diye düşünüyorum. Belki de hızla büyürken midemi sıkıştırıyor da olabilir. Sonuçta içeri girip orda neler yapıyor diye çılgınca merak ediyorum ama elden bi şey gelmiyo işte :D Neyse biraz yediklerimin asit seviyesi düşük ve mayasız olmasına dikkat edersem sıkıntımı biraz hafifletebilirim sanırım. Bu arada kilo durumları yükselişte +5'e doğru yol alıyoruuummm!!!!

Bu ara gece uykularım bölünüyor ve çok gıcık oluyorum bu duruma. Sola dönüyorum olmuyo, sağa dönüyorum olmuyo, zaten sırt üstü yatamıyom. Sabaha karşı bi güzel dalıyorum uykuya sonra hoooop 6.30da alarmım çalıyo! Uykusuz gecelere şimdiden alışmak istemiyorum arkadaş, vaktim varken az uyuyayım de mi ama! Yeri gelmişken de ekleyeyim, hamilelikte sol tarafa doğru yatmak kan akışının daha düzgün olmasını sağlıyormuş. İlginç değil mi?

Bu haftasonu deniz sezonunu da resmen kapattık. Son kez güneşi depoladık bünyelere. Şimdi tek isteğimiz seneye minnoşumuzla deniz keyfi yapabilmek. Onla beraber şapır şupur suda oynayıp, tatilin tatillikten nası çıktığını görebilmek :)

Dün akşam Zeki Müren sergisine gittik. Resmen şarkılarıyla büyüdüm ben onun ki neredeyse tüm şarkılarını da bilirim. Kızı da tanıştıralım istedik ^_^ Sen orda şarkıları duydukça bi duygulan, bi boğazında düğümler oluşsun, bi gözleri dol. Dedim işte dengesiz ruh halleri durumu başlıyo sanırım :)

Heralde hayatımda ilk kez kendi giyeceğim kıyafetleri satın almayı bırakıp başkasına yöneldim! Çılgınca alasım var o minnoş kıyafetleri ama olabildiğince hakim olmaya çalışıyorum kendime. Bi de arkadaş hangi ay aralığında almaya karar vermek ne zormuş. 0-3 alsan bi dert, 3-6 ay alsan bi dert. Amaaaan allah başka dert vermesin bize :)

Hadi minik kuşum bi hareket bekliyo yeni haftada anne kuşun senden <3

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)