15.Hafta

Çarşamba, Eylül 02, 2015 Unknown 2 Comments

Son zamanlarda yaşadığım şişkinlik-kabızlık durumu beni deli ediyor. Zaten sindirim sistemi düzgün çalışmayan biri hamile kalıp, üzerine demir ilaçlarına başlayıp ve bağırsak hareketleri de iyice yavaşlayınca baya bi mutsuz olabiliyormuş. Son çare doktoru arayıp "derdime bi çare" diye yakındıktan sonra demire biraz ara verdim. Doktorun önerdiği Dulcosoft isimli ilaçla birazcık da olsa rahatladım. Ama bu işin sonu hiç güzel olmayacak, hissediyorum :/ Bunun dışında bir ara da her gün şiddetli baş ağrılarıyla boğuştum. Kafamı koparıp takıl sen bu köşede diyesim geldi yemin ederim!

Yakınma kısmından sonra haftasonu gideceğimiz doktor kontrolü heyacanına geçebilirim evet. Eğer minik arkadaş "gösterirse" cinsiyeti öğreneceğiz bu sefer. Şimdiye kadar rüyamda sırayla bi kez ikiz ve iki kez erkek bebek gördüm. Çevremdekilerin de hatrı sayılır kısmı erkek olacağı konusunda hem fikir. Bakalım bahisler kimin lehine olacak :D

İlk konserimize gittik çekirdek aile olarak :) Ergenliğimizin doruklarında bizi yakalayan ve hala iyi ki bırakmayan Yaşar'dı konserin sahibi. İlerde "Yaşar kim yeaaaa" dememesi için elimizden geleni yapmaya kararlıyız sonuçta.

Göbeğim biraz daha hamile göbeğine benzemeye başladı. Kıçımızı kaldırıp bi foto çekersek de süper olacak. Yoksa bu gidişle hamilelik dönemine ait tek bi göbekli fotom olmayacak :D Bu konuya daha fazla eğilmemiz lazım, boy boy foto çekmemiz lazıııımmmm!!!!

You Might Also Like

2 yorum:

  1. Hahahahaha kiyamammm cok fena durumlar haklisin.. kuzum hemen guzelce gecsin yokyok gecmesin hamilelik super hahah

    YanıtlaSil
  2. Ay neyse ki biraz daha rahatladım o konuda :D Ama hala ara ara rahat bırakacağımı mı sandın diye kendini göstermeyi de ihmal etmiyo sağolsun :D

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)