Cuma Güzellemesi #1

Cuma, Haziran 12, 2015 Unknown 2 Comments

Yeni bir seri başlatıyorum blogda. Her cuma gelip bir şeyler karalayıp gideceğim. Belli bir konusu olmasın, ama bir şekilde çektiğim bir fotoğrafın bendeki "mutlu" etkisi üzerine üç-beş satır yazayım. Hem belki aranızda bu güzellemeye katılmak isteyenler de olur ve instagram'da #cumaguzellemesi olarak paylaşır, mutlu anlar çoğalır :)

Başlangıcı önümüzdeki haftanın gündeminde olacak yıllık iznime dair yapıyorum. Bence gayet makul bir başlangıç :) Nitekim kurumsal hayatta tutunmaya çalışan "beyaz yakalı" biri olarak tüm sene toplamda 2 koca(!) haftalık bu tatili bekliyorum. Dışarıdan sürekli gezen, durduğu yerde durmayan bir kişi görüntüsü çizdiğimin farkındayım. O yüzden, "amaaaan zaten sürekli geziyorsun yıllık izni niye bu kadar büyütüyorsun" diyenler olacaktır :) Ama canım o öyle değil :) Bence 1 haftalık aralıksız bir tatilin yerini 2-3 günlük haftasonu kaçamakları ya da bayram tatilleri tutmuyor maalesef. Gönül isterdi ki bu aralıksız tatil 2 hafta olsun ama, her şeyi idareli kullanmamız gerektiği gibi bunu da idareli kullanmalıyız ve elimizdekiyle mutlu olmayı bilmeliyiz ;)

Yazımı Akbük'te çekmiş olduğum bu fotoğrafla bitiriyorum. Şimdi şu mis gibi çakılların üzerindeki rengarenk objelere bakıp, tatil isteğiyle dolup taşmamak mümkün mü?

Haftaya yine burda buluşalım ;)


Pareo - Mudo

Saç bakım spreyi - Gliss Ultimate Oil Elixir

Çanta - H&M

Nane şekeri - Tiger

Flip Floplar - Ipanema

Çakıllar - Akbük Koyu

You Might Also Like

2 yorum:

  1. Çakıllar-akbük koyu :D hiç tanışmasam da çok tatlı olduğun çok belli ;)

    YanıtlaSil
  2. Hehe :) çoook teşekkür ederim :)

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)