Yeni Bir Yıl, Bitmeyen İstekler

Salı, Ocak 06, 2015 Unknown 0 Comments

2015'e girdik ve neredeyse ilk haftasını geride bıraktık bile. Ne zaman bu kadar çabuk geçmeye başladı zaman hiç bilmiyorum. Buna yaşlanmak deniyorsa da densin, napayım :)

Yeni yıldan herkesin istediği şeyler aynı. Sağlık, mutluluk, huzur, para. Ben de ilk olarak bunları istiyorum tabii ama insan bi yandan da elle tutulur bi liste bulundurmak istiyo elinin altında :) İşte benim nispeten mütevazı, bi kısmı ihtiyaç, bi kısmı zevke giren listem.


1. Momijiler - Şu anda sadece 2 adet momijim var. Bu yıl koleksiyonumu genişletmek istiyorum. Hedefim koleksiyonuma her ay 1 adet eklemek :)

2. Air Max - Spor ayakkabının rahatlığı tartışılmaz. Hele bi de Air Max'ler gibi her şeyin altına yakışıyorsa tadından yenmiyor. En beğendiğim modellerden biri Air Max 1. Bu sene artık kesin edineceğim!

3. Video kamera - Youtube olayına girince böyle bir ihtiyaç doğdu ister istemez :)

4. Kolye - Der-liebling'in tasarımlarını çok seviyorum. 2015'te bu quartz kolye çok fena markajımda :)

5. Allık - Şimdi allık ihtiycı hiç bir zaman bitmez, bunda bi anlaşalım :) NARS'ın bu Angelika isimli allığının da rengi pek güzel. Olsa bi tane fena olmaz yani :)

6. Güneş gözlüğü - İşte bak bu gerçekten ihtiyacım olan bir şey ;)

7. Tablet - Evde masaüstü kullanmak çok zor geliyor bana. O yüzden şöyle klavyeli, bilgisayar gibi olan tabletlerden alasım var.

8. Yüzük - Yuka'nın tasarımları özellikle de yüzük tasarımları beni kalbimden vuruyor. Şimdiden 3 tane yüzüğü var, bakalım kaça çıkacak 2015'te :P

Benden bu kadar. Sizin yeni yılda edinmek istedikleriniz neler dökülün bakalım.

Bu vesileyle de herkese istediği her şeyi gerçekleştirebileceği bir yıl diliyorum canlarım. görüşmek üzere  :*

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)