Almanya, İspanya, hastalık falan işte

Salı, Ocak 31, 2012 Unknown 2 Comments

Selam gençler ve kendini genç hissedenler. Bu yazıyı size çooook uzaklardan, Almanya'nın bi endüstri şehri olan Oberhausen'den yazıyorum. Ne işin var orda diye sorsanız da sormasanız da ne işim olduğunu söyleyim ben yine de :) İş için geldim canlarım.

Aslında zaten yarından için bi iş seyahatim olacaktı, Madrid'e. Ama Almanya'da beraber çalıştığımız bi şirkette problem çözümlerini acil almamız gerektiğinden apar topar cuma günü gelmem gerektiğine karar verdik ve pazar öğleden sonra düştüm yollara. 

İşin kötü yanı ise pazar sabahı uyandığımda yutkunmakta zorluk çektiğimi farketmem oldu. Tüm kış boyunca etrafımda onca hasta insan varken hastalanmamış ben, 1 hafta seyahatte olacağım zaman hastalanmaya başladım. Gerçekten zamanlamam müthiş!! Tabi takdir edersiniz ki hastalık kendini göstermeye başladıktan sonra yapılacak pek bir şey olmuyor, kabullenmekten başka :) Birde üstüne dinlenemeyip yollarda sürününce, tadından yenmez oldu :) 

Şu anda boru sesim, akan burnum ve 5 dk'da bir hapşurmam dışında bi sıkıntı yok :) 

Ben o zaman yarın burdan Madrid'e geçeyim, 2 gün işle ilgilendikten sonra cumartesi biraz gezeyim oraları, pazar da İzmir'ime döneyim bari artık. Hadi siz de iyi bakın buralara ben yokken :)

Ha bi de şu cadı kızın blogunu bi ziyaret edin ya, jelly fish mi ne öyle bi şeyler yapmış hediye mi etcekmiş :))Hadi çüüüüüüsss :)

You Might Also Like

2 yorum:

  1. çok geçmiş olsun.döndün mü kuzu?

    YanıtlaSil
  2. sağol canım ama hala boğuşuyom hastalıkla :/ evet pazar günü döndüm :) bi ara bilg başına oturursam bi post yapcam ama hadi bakalım :)

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)