2011 artık bitebilirsin

Çarşamba, Aralık 21, 2011 Unknown 8 Comments

2012 'ye 10, doğumgünüme 30 günün kaldığı; yılın bu en uzun geceli gününden hepinize selam canlar!
Buraları boşladım hede hödösüne hiç girmiyorum. Sonuçta bence boşlamadım :))

Konumuz tahmin edeceğiniz üzere yılbaşı, 2012, kırismıs ruhu falan filan. Hazır aklıma gelmişken de söyleyim, geçen Aybo'ya mail attım. Konuya da kırismıs yazdım. Adam bunu
"kırışmış" diye algılayıp, noluyo lan ne kırışmış falan olmuş. Sesli güldüm yani buna. Hooop, kaldığım yerden devam..

2011 benim için sürprizlerle başlamıştı hatırlarsanız. Doğumgünümdeki bu olay bir anda hayatımdaki önemli bir sürecin başlamasına sebep olmuştu: evlilik! Teklifi aldıktan hemen sonra babayla yüzleşme, ardından ailelerin tanışma faslı, isteme, nişan ve Aybo'nun askere gitmesiyle 2011'in ilk 4 ayı su gibi akıp geçti. 

Ardından gelen 5.5 ay ise inanın hiç de öyle su gibi akıp gidemedi :) Ama askerliğin bitmesiyle gelen rahatlık hiç bi şeye benzemiyormuş valla. 
tambi kırismıs ruhu içindeyiz, kazaklara tikkat :)
 
Son 2.5 aydır ise normal hayata dönmüş gibiyim. Tabi düğünle ilgili her bi detayın kafamın içinde fink attığını düşünmezsek!

2011 ile başlayan bu süreç 2012'nin tam ortasında nihayete erecek neyse ki. Seneye bu zamanlar evli barklı bi kadın olarak yazcam buralara. Oldukça ilginç gerçekten.

2012'den ne istediğime gelecek olursak, aslında çok da uçuk kaçık isteklerim yok. En büyük isteğim heralde, başımızı sokacak evimizi bulmamız :) Onun dışında da pek bir şey yok sağlık dilememden başka. Geri kalan şeyler nasılsa hallolur, diğğğ mi??

Madem öyle hadi şimdi gidin yılın bu en uzun gecesinde ne yapacağınızı düşünün siz. Yani artık sevdiceğinizle romantik bi gece mi geçirirsiniz, yoksa hem de çarşambaya denk gelen bu günde kop koplara mı gidersiniz bilemem :) Aman boşverin, gidin evde film isleyin. Keh keh :)

You Might Also Like

8 yorum:

 1. kisimis kırışmış..ahahahha çok güldüm okurken :) ne güzel yazmışsın,o zaman 2012 sizin için süpper bir yer olsun,içinize sinen evi hemen bulun,her işiniz su gibi olsun :)
  bi de çok tatlı bir çiftsiniz,ömür boyu mutluluklar :)

  www.fido-land.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. :)) teşekkürler fidoland güzel dileklerin için. umarım sen de her dileğini gerçekleştirirsin 2012'de. hepimize uğur getirsin bu yıl :)

  YanıtlaSil
 3. İnşallah bütün dileklerin dilediğin gibi gerçekleşir 2012'de :))
  Gelicez biz de göbecik atıcez düğünde hee ;)

  YanıtlaSil
 4. mati'cim umarım hepimizinki gerçekleşir :) tabi atcaz göbecikleri :)

  YanıtlaSil
 5. çooookkk tatlısıınnnnnnnnn!!!

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederiiiiimmmm :)

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)