Sonunda bitti...

Cuma, Eylül 23, 2011 Unknown 9 Comments

Sonunda askerliğiMİZ bitti. Aybars şu sıralar uçaktan inmek üzere olsa gerek. Hemen bu akşam Denizli'ye kaçıyoruz. Yarın yine katılmamız gereken bir düğün var.

2 hafta önceki düğün detaylarını vermedim henüz size. Onu da yazacağım en kısa sürede (umarım). 10 gün önceki ilk karşılaşmamızın heyecanı bügün yok üzerimde. Çünkü o gün gerçekten çok farklı duygular içindeydim. Özellikle havaalanında çıkmasını beklerken, kalbim duracak gibiydi. 5 ay sonra ilk kez birbirini görmek nasıl olacaktı acaba? Bu duygularla boğuşurken, kapıda görünüverdi zaten :) Sarıldık sımsıkı. İlk 5 dakika ne yapacağımızı pek bilemesek de hemen adapte olduk yeniden birbirimize. 

Bugün hissettiklerim ise çok daha farklı. Daha çok rahatlama gibi. Yani gitti ve bitirdi geldi askerliğini. Bundan sonra tüm zamanlar bizim. Bundan daha güzel ne olabilir ki bizim için. 

Hadi ben şimdi 1 saat daha çalışayım, sonra da kendimi sevdiceğimin kollarına atayım :) Siz de haftasonunun tadını çıkarın ;)

begüm ve colin'in nikahından sonra çekilen bi poz. Mr. & Mrs. Smith gibi olmuşuz biraz ama :) Bu arada 10 kilo vermiş bizimki, pek de iyi olmuş :)

You Might Also Like

9 yorum:

 1. Geçmiş gitmiş, bitmiş olsun canım, gözünaydın.
  Şimdi bol bol hasret giderin, gezin bakalım, en güzeli ^_^

  YanıtlaSil
 2. ne kadar güzel okurken çok mutlu oldum çünkü benimde sevgilim askerde 5 ay yapıcak kaldı 4 ayı.
  Acaba bende onu görünce ne yapacağım bilmiyorum :)

  Hep mutlu olun :)

  YanıtlaSil
 3. ben neden heyecan yaptıysam...:)
  çok sevindim senin adına.

  YanıtlaSil
 4. Öncelikle askerinizin dönüşü hayırlı olsun.Algıda seçicilik bu olsa gerek,kendi işimle ilgili bakınırken bloglara, bir yandan da Kars dan asker nişanlımdan haber beklerken okur buldum kendimi bu yazıyı, daha dun telefonda dıyordum ona nasıl gececek bu 120 gun diye, bu yazı ilaç gibi geldi,ama yaşayana her dakika bile bazen zor...

  YanıtlaSil
 5. maticim, teşekkürler canım. valla acısını pis çıkaracağız :)

  ssdesignbutik, hadi bakalım size de şimdiden hayırlı tezkereler. 5 ay sonra yaşayacağınız rahatlık paha biçilemez olacak ;)

  ayci'm, canım benim ya.. hadi mesut da gitsin gelsin hemen. biz de onu bekleyelim heyecanla :)

  bir içmimar'ın mabedi, çok teşekkür ediyorum. siz de tez zamanda kavuşun. göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. bittiğinde oh be bu da bitti demek süpermiş ;)

  YanıtlaSil
 6. Denizli'de mi yasiyorsunuz?bende denizliliyim de:)) pek blogcu bilmiyorum ben Denizli'den.degisik geldi :))

  YanıtlaSil
 7. hayır denizli'de yaşamıyorum, izmir'deyim. ama nişanlım denizlili olduğu için yarı oralıyım artık :) sürekli gidip geliyoruz ;)

  YanıtlaSil
 8. Anladim.bi gun geldiginizde tanisiriz belki :)

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)