Cuma, Ağustos 26, 2011 Unknown 4 Comments

Bir tatile daha yaklaşırken, içimdeki öğrenciyi hala yaşattığımı farkettim. 9 günlük tatilim pazartesiden itibaren belli olduğundan beri, şu hafta bitse de gitsek modundayım. Bu tip zamanlarda dersine konsantre olamayan öğrenci gibiyim resmen.  

İşler yoğun olmayınca daha da hissettiriyo bu durum kendini. O yüzden yoğunluk bazen iyidir. Özellikle beklediğin bir tatil(bkz. ramazan bayramı), bir kişi(bkz. askerdeki sevdicek) ya da bir olay(bkz. kuzen düğünü) varsa iş yerinde yoğun olmak bence güzel. Aksi takdirde, o günler geçmek bilmiyor!

Dediğim gibi proje yoğun olmadığı için 9 güne birleştirebildim tatilimi. Benim kadar şanslı olmayanlar tabi ki de var :) Artık onlar da diğer bayramlarda gider canım, napalım :)

Ve istikamet yine Bodrum - Yalıkavak. Aslında Avanos'a gidecektim, ama bizimkiler gelmeye karar verince dünürler dünürler olarak geçirelim dedik bu bayramı :) İşin en güzel kısmı
ise kardeşimin ve kaynımın(nası alışcam ben bu laflara bilmiyom, garip oğlum işte bildiğin!) da geliyo olması. Ne de olsa aramızda yalnızca bir kaç yaş var ikisiyle de. Güzel eğlencez güzel :)

İşte tek eksiğimiz Aybars'cım. Ama o da 6 eylül'de izin kullanıp geliyor. Malum kuzeninin düğünü var 10'unda. 12'sinde geri dönecek Hopa'ya veeeeeee 23 eylül'de artık temelli bitirip gelecek İzmir'e sağ salim.

Bu arada şafak artık 3. memleketim olan Denizli, yani 20! :)

Bu vesilelerle hepinize iyi baylarlar diler, gözlerinizden öperim canım bloggerlarım :)


You Might Also Like

4 yorum:

 1. Güzelliğe bak tütütütütü maşallah :) Çatlattın sabah sabah beni deniz fotoğrafıyla ayrıca onu da belirtmek isterim, ne kadar yüzsem de doyamıyorum ben :)

  YanıtlaSil
 2. ayy aph'cığım teşekkür ederim ya utandırdın beni :) valla madem deniz konulu bi yazı oldu diyip bu fotoyu koymayı uygun gördüm. çatlattığım için özrü bir borç bilirim :)

  YanıtlaSil
 3. bu kadar gezilmez ama beni de çattttlttıyyooorrrP
  kız güzel tabi fotoğraf niye güzel olmasın:)

  YanıtlaSil
 4. valla bu sene leyleği havada gördüm gibi oldu sanki biraz, evet :) ama siz beni cidden şımarttınız, tişikkir ederim :)

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)