Diyet gidişatı

Perşembe, Temmuz 07, 2011 Unknown 6 Comments

Selam pampişlerim diye giriş yapmazsam olmazdı, siz de biliyosunuz :)

Dün diyete başlayalı 1 hafta bitmişti. Dün yazamadığım için bugün yazayım dedim. Atak evresi çok zorlu geçmedi. İlk gün yediğim şeyleri kendi arasında değiştirerek ve ek olarak haşlama yumurta, omlet, krep gibi şeyler de yaparak geçirdim bu dönemi. Şimdi seyir dönemindeyiz, yani yaşasın ki sebze de yiyebiliyorum artık. Arada bire bir uyamadığım günler oldu diyete. Yurtdışından gelen arkadaşların getirdiği mini çikolatalara pek direnç gösteremedim açıkçası. Ama kendimce o kadardan bir şey olmaz düşüncesindeyim. Nitekim düzenli spor yapıyorum en az 1.5 saat kadar. O yüzden aldığım o kadarcık karbonhidrat yağa dönüşmeden yakıyorum diye düşünüyorum :D Tabi çikolata olayı riskli, öyle her gün falan yiyorum sanılmasın lütfen :) Diyete sadakatim büyük.

Dün sabah tartıldığımda 1.300 gr eksik geldim, oha falan oldum. 1 hafta için çok fantastik bi sayı bu bence. Ama bugün sabah gerçekle tekrar yüzleştim ve biraz bozuldum. Öğlene doğru regl olunca neden bugün daha fazla çıktığımı anlamış oldum ve tekrar rahatladım. Ayyyyhh pisikolocim bozulmuş len benim, bu ne böyle!!! :)

Demek ki neymiş dananın kuyruğu regl'den sonra kopacakmış. Asıl o zaman belli olacakmış ak koyun kara koyun.

Aaaa koyun demişken Karaman'ın koyunu sonra çıkar oyunu derler. Ne alaka demeyin, Şafak KARAMAAAAAN :) Hadi neyse açıp bakmayın diye yazayım bari plakasını, 70 :) Bu iyiliğimi unutmayın ha.


Kalın sağlıcakla pampişlerim :)

You Might Also Like

6 yorum:

 1. arada o kadar çikolata kaçamağından pek bişe olmasa gerek demi panpiş :)

  YanıtlaSil
 2. yok yok olmaz bencede ya :))

  YanıtlaSil
 3. o dönemde neredeyse 2 kilo bile alınıyor vücut su tuttuğu için, bence vermişsin gerçekten, Brazzeville'den beri dün ilk defa gördüm, yüzünden bile anlaşılıyodu :)

  YanıtlaSil
 4. ahhh mati'cimmm, çok sevindim valla beni böyle daha incelmiş gördüğünü söylemene :) bu tarz motivasyonlar çok süper oluyo benim için, teşekkür ederim :) öperim, ayrıva dün keşke sen de olabilseydin. ama artık bi dahaki sefere diyelim, napalım :)

  YanıtlaSil
 5. ben de geçen yıl 10 kilo kadar vermiştim, başlarda çok az yiyip çok az kilo vermiştim ama sonradan yediklerim arttığı halde kilo verme hızım da artmıştı.8-9 ay boyunca dikkat ettim yediklerime, dukan2ın koruma programı gibi yani, sonra saldım. şu anda yiyoru yiyorum bişey olmuyo:) darısı başına:)

  YanıtlaSil
 6. ne güzelmiş ya ye ye bi şey olmasın kıvamına gelmiş olman. umarım ben de aynı kıvama gelirim bi süre sonra :))

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)