Son zamanlar..

Perşembe, Haziran 02, 2011 Unknown 4 Comments

Yıl olmuş ya yine nerdeyse yamayalı. Abarık mode: ON (abarık ne len, hehe). Şöyle listeli bi yazı kurtarır beni bu kadar aradan sonra.

~ Öncelikle sevdiceğim acemiliği bitirdi, Artvin'e geçti. Bi kaç gün merkezde kaldıktan sonra Hopa'ya, evet son günlerin en olaylı yerine, geçti. Kemalpaşa beldesinde takılıyo. Ayrıca Hopa'da yaşananlar bir kez daha hükümetten nefret etmene neden oldu. Nu ne aymazlık, bu ne biçim iş. İnsan öldürecek derecede bi "orantısız" güç nasıl olabilir. Hayır dünyanın en hasta ruhlu, insaniyet namına içinde bi şey kalmamış kişisi de bu halini bi kez daha vurgulamaktan geri kalmıyo. "birisi ölmüş" diyo. Bu ne sığlıktır, vicdansızlıktır aklım almıyo... Tek umudum Kılıçdaroğlu, hadi bakalım..

~ Haftasonu İstanbul'daydım. Dayımlar geldiler izine. Hal böyle olunca ve kuzenleri de çok özlediğimden sadece cumartesi öğlene kadar kendime ayırabildim zamanımı. Pazar akşama kadar evde o oyun senin, bu şebeklik benim takıldık.

~ Bu sefer uzun zamandan sonra otobüsle gittim İstanbul'a. Kohrolsun pahalı uçak biletleri!! Cuma öğleden sonra izin alıp binsin otbüse, akşam İstanbul'daydım. Gülsedcimlerle buluştuk. Nişantaşı'na takılıp eve geçtik. Tabi uzun süredir görüşemediğimiz için dedikodunun dibine vurmuş olabiliriz biraz :)~ Cumartesi de tuuç'la buluşup kahvaltı rttik, uzun uzun sohbet ettik. Çok özlemişim valla kuzularımı.

~ Yalnız bu arada sohbetlerin bi kısmı, nişan, düğün, gelinlik bilmem ne gibi evliliksel şeylerden ibaretti. Hayır hepimizin yolunun üstünde böyle şeyler olunca, bu tür sohbetler kaçınılmaz oluyomuş :)

~ Tabi İstiklal'e kadar gitmişken Clinique'in mağazasına uğramadan edemedim. Zaten pudram bitiyodu, hem onu tazeleyim dedim. Hem bi de bakınayım ne var ne yok. Tabi bakınmanın sonucu her zamanki gibi alış-verişle noktalandı. Bi de 4lü far aldım :) Onlar da bana rimel altına sürülen, kirpikleri ayıran rimelimsi bi şey hediye ettiler. Onlar için de bi post yapayım bari sizin için, çok ısrar ettiniz :)

~ Yarın yüksek lisansın bu dönemki son dersi başlıyo. 15 temmuzda bitecek. Hoca içeriği gönderdi, hayvan gibi program yapmış. Yani siz foşur foşur haftasonları Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, Bodrum'da denize girerken, ben de bur da foşur foşur terleyerek ödev yapıyo olcam. Ne kadan da hoş değil mi!!!

~ Ayrıca bu ara projemde çok yoğunlaştı iş yerinde, şit şit diyorum.

~ Neyse ki bu kadar yoğunlukta şafak saymayı unutabilirim ve günler çabucak geçebilir.

~ Son olarak az önce Aysun annecim aradı. 21 temmuzda Hopa'ya gidiyomuşuz. Holey holey diyorum ve şimdilik gidiyorum.

Baaaaayyyyyy...

You Might Also Like

4 yorum:

 1. Öğrenciler uçakla annelerinin yemeğini yemeğe gidiyor ya, hayaller gerçek oluyor ya.. senin haberin yok sanırım Pincim :)))

  Günler hızlı geçsin, asker sağ salim gelsin!

  YanıtlaSil
 2. aaaa ben nası unutmuşum onu ya, tabi öğrenci değilim ya artık bu güzel fırsatı tamamen göz ardı etmişim. salak kafam :)

  internetimin, blogumun, özgürlüğümün elimden alınmasına o kadar kafayı takmışım ki daha önemli şeyler olduğunu unutmuşum, hay allah!!

  hemen hemen gelsin askerim :)

  YanıtlaSil
 3. aynı anda istanbulda olup görüşememek ne bileyim, çok kötühühühüh :(

  YanıtlaSil
 4. inan tüm gün aklımdaydın, keşke görüşebilseydik diye geçirdim aklımdan hep. ama eylül'de ggüzel izmir'e geldiğinde kesin görüşeceğiz dostum!! bu arada geleceğin tarih belli mi? ona göre tüm planlarımı iptal edicem de :) sadece 9-10-11 eylül olmasın, noluuuuuurrrr..

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)