Şafak 154!

Cumartesi, Nisan 16, 2011 Unknown 6 Comments

Evet minik kuşum, sevdiceğimi askere gönderdik salı günü. Bugün itibariyle 154 günü kalmış :(

Acemiliğini Çorum'da yapıyor, ustalığını da Artvin'de yapacak. Evet Artvin biraz uzak bence de ama çok şükür ki doğu tarafları çıkmadı. Hem yazın sıcağında Doğu Karedeniz pek güzel olur bence, püfür püfür. Zaten o da yaz sıcaklarını pek sevmez.

Hem iyi yönünden bakıyoruz biz olaya. Ben hiç o tarafları gidip gezmedim, bu bahaneyle hiç olmazsa gezme imkanım da olur.

Annişle babiş burdalardı, bi de işler yoğun. O yüzden henüz bi boşluğa düşmüşlük hissetmiyorum. Ama eminim 2-3 hafta sonra hissedeceğim bunu. Ne de olsa sosyal hayatımız oldukça hareketliydi. Neyse ki ben kendi başıma takılmayı seven bi insanım. Bi şekilde bu işi atlatırım.

Ama işte özlem kısmına yapacak hiç bi şeyim olamayacak. Biz ki 4 senedir maksimum 15 gün ayrı kalmışızdır. O da tatil sebepleriyle falan. Özlüyorum işte uleeeennnnnn, anlayın beniiiiiiiiiiiiiii!!!

Neyse sakinim, bu da geçecek. Önümüzdeki son engelimiz de hiç değilse kısa dönem içiresinde kalkacak. Sonra artık minik, şirin yuvamızı kurmak için kolları sıvamaya başlarız :))

Bu arada canım kardeşimin de askerliğinin bitmesine az kaldı. Sanırım onun şafağı da 40. Hadi çabuk gelsin askerlerim..

You Might Also Like

6 yorum:

 1. Umarim o 154 gün cabucak gecer canim:)

  YanıtlaSil
 2. Allah kavuştursun canım, dilerim zaman su gibi akıp geçsin, sevdiceğin tez vakitte dönsün geri;)

  YanıtlaSil
 3. teşekkürler kızlar, evet hemencecik geçsin günler :)

  YanıtlaSil
 4. çorum buraya 2 saatlik uzaklıkta.
  kapım açık ;)

  YanıtlaSil
 5. hee birde gel tezkere gel tezkereeeee

  YanıtlaSil
 6. ayci, o kadar yakın mı yauuu. süpermiş ama sanki çorum'a gelmem biraz zor gibi duruyo :( artvin'e gideceğim ama büyük ihtimalle. hoş orayla da baya uzak samsun de mi?

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)