Nişan biter, saçlar gider

Cuma, Nisan 29, 2011 Unknown 12 Comments

Aaaaa ben size saçlarımı kestirdiğimi söylememişim ve hatta göstermemişim cicoşlar. Bilirsiniz saçlarım biraz uzadımı daral gelir bana. Malum nişan olunca dayanmıştım, kestirmemiştim. Ama bizim nişan olur olmaz kendimi kuaförde buldum ve kıt kıt :)Bu sefer yanları daha uzun bıraktırdım, pek de beğendim. Oldukça da kullanışlı oldu valla. Hem şimdi bi de yaz geliyo, ohhhh ensem açık. Hoş uzar yine bu saç tabi ama, ben hiç altta kalır mıyım gider kestiririm :)

Saçımı kestirdiğimi gören herkes, uzatmaya başla artık saçlarını seneye düğünün olacak diyo. Arkadaşım birincisi kısa saşlı gelin olcam ben belki, olamaz mı yani. İkincisi de uzun saçlı olmak istersem de sevdiceğimin saçları var işte hazırlattık mis gibi postiş. Onu taktırırım olur biter, diğğ mi ama!!!

kafama herifimin saçlarını takmıcam da ne takcam ha!!!

You Might Also Like

12 yorum:

 1. çok güzel bir kesim çok güzel bir renk, çok beğendim =)

  YanıtlaSil
 2. saçlar süpersonik olmuş kuzum güle güle uzasın yin kestir ehehe :) ama omaygad demek istiyorum sevdiceğinin saçlarına O_o postiş fikri süpermiş :)

  YanıtlaSil
 3. sağol kuzum, yine uzasın yine kestireyim evet :)) aybo'nun saçlar benim için bi ganimet ya valla :)

  YanıtlaSil
 4. saçların çok güzel olmuş canım, zaten güzel ne yakışmaz:) ama o postiş fikri süpermiş ya:) askerlik için kıydığınız saçları süper değerlendirmişsiniz:)

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler güzelim :) postiş candır bence :)

  YanıtlaSil
 6. kesim çok güzel yüzünüzeda gitmiş doğrusu dediğiniz gibi yazın böyle kısacık olunca pek rahat ediyor insan güle güle kullan

  YanıtlaSil
 7. çok yakışmış ciciş :D allahım neyere düştüm beennn :)))))

  YanıtlaSil
 8. Pinaaar, tesadufen buldum seni :) face de blogunun olup olmadigini sormustum ama cevap alamamistim. SImdi blog dolasirken rastladim sana ;)

  Takibe aliyorum, optum, sevgiler...

  YanıtlaSil
 9. aaaaa ayşe naber ya, ne güzel tesadüf olmuş :) ya valla hiç hatırlayamadım ben blog olayını, pardon :S blogum kendi çapımda takıldığım bi yer olduğu için feys'e falan hiç link koymadım. senin gibi keşfedenler olursa buyursun gelsinler istedim :) sen de benim takibimdesin ;)

  YanıtlaSil
 10. aaaa gitmis saclar:)
  ama cok güzell olmus:)

  YanıtlaSil
 11. uzun saç sıkılganıyım ben :)

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)