Mission completed!

Çarşamba, Şubat 16, 2011 Unknown 0 Comments

Haftasonu avanos'taydık. sevdiceğim ve ailesiyle beraber. Tanışma operasyonu için gittik. Operasyon başarıyla sonuçlandı. Çok iyi anlaştılar bizimkilerle aybo'nunkiler. Ortamda sürekli espriler uçuştu :) Sanki yıllardır birbirlerini tanıyolar da öyle bir araya gelmişler gibi bi hava vardı anlayacağınız.

Karşılıklı yorumlar da oldukça olumlu, herkes birbirini beğenmiş :)

Babamla aybo da gayet iyi anlaştılar. Oluşabileceğinden korktuğum gergin ortam hiç oluşmadı, bu yüzden çok çok mutluyum.

Bi taraftan da üzerimden çok büyük bi yük kalkmış gibi hissediyorum. Süper bi duyguymuş ailenle sevdiğin adamın tanışması, onu kabullenmeleri falan.

Hoş bu aralar zaten çok değişik duygular içindeyim; böyle ayrı, bambaşka bi mutluluk var üzerimde. Her hangi bir şeyin ya da birinin gölge düşürmesi fikri bile beni germeye yetiyor. Ama napıyoruz hiiiiiç olumsuz düşünüp, pis pis fikirleri aklımıza sıkmuyoruz, çağırmıyoruz.

Bu arada söz-nişan tarihi de belli oldu: 19 Mart. Tabi bu aralar dolayısıyla biraz yoğunuz. Yapılacak, alınacak, ayarlanacak bi sürü şey var. Artık aldıkça paylaşırım sizle de canlarım.

Hadi şimdi gidelim biraz çalışıp para kazanalım, öğle tatili bitti :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)