Cildimi seviyorum, öyleyse paramı da saçarım!!!!

Pazar, Ocak 16, 2011 Unknown 2 Comments

Eveetttt anladınız siz onu, kozmetik dünyasındaki boyutumu değiştirdim :) Yüzüme, gözüme sürdüğüm şeyler artık daha kaliteli olacak dedim, oldu!! Biraz bütçe sarsıntısına uğramış olabilirim tamam, ama pişman değilim. Ne de olsa her gün makyaj yapıyorum, bu cildin de bi canı var. İyi davranmak lazım.

Şöyle bi bakalım neler aldım - şimdilik - :

Öncelikle göz makyajı temizleyicimden memnun değildim. Daha doğrusu gözler için özel bi temizleyici değildi. Genel makyaj temizleyicisiydi, loreal'in. Ama gözlerimi yakıyodu biraz. Ded,m değiştirmek iyi olur, göz bu. Olay'in standına gitmiştim, ürünleriyle ilgili de fena şeyler duymadım. Hadi dedim deneyim. Bi de indirim varmış, ohhhhh iyi oldu :) Şimdilik fena değil gibi geldi bana, ama daha yeni kullanmaya başladım. Görcez bakalım.


Benim cildim biraz kuru canlarım, o yüzden yaz-kış yüzümden nemlendiriciyi eksik etmem. Hatta bazen o kadar kurur ki nivea'nın o mavi kutulu bol yağlı kremini boca ederim yüzüme. O yüzden nemlendirici önemli, evet. Madem indirim var var nemlendiricisini de deneyim dedim, kötü mü etmişim?? 15 de koruma faktörü varmış. Sanki biraz az geldi gibi bana nemlendirme özelliği, ama biraz daha kullanayım bakalım.
Göz çevremde de vardı bi kuruluk, onun için de alayım bi krem dedim. Yine olay'den. Hem nemlendiriyomuş, hem yaşlanma karşıtı özelliği varmış, hafif de renkli aydınlatıcı gibi etki ediyo. Daha yazıyıdu da bi sürü şey, bunlar aklımda klamış. Şimdilik güzel gidiyo ilişkimiz :) Sabah - akşam sürüyorum.

İlk alış-verişim bunlardı. Bi sonraki, yani bugün yaptığım da başka bi yazı olsun. Hadi gittim, yattım. Uykum var. Öperiiiiinnnnn.

You Might Also Like

2 yorum:

  1. Geçen zaman içinde memnun kaldın mı peki? Olay'a hala güvenemeyen insanın ta kendisi oluyorum da ^^

    YanıtlaSil
  2. genel olarak memnun kaldım, bi şikayetim yok ama bunlar bitince başka markaları da deneyeceğim. şu anda pek karşılaştırma yapamıyorum.

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)