Aaaaa ikibinonbir gelmiş!!!!!

Pazartesi, Ocak 10, 2011 Unknown 0 Comments

Selam gençler!!!

Yeni yıl postu yapmayacağımı sandınız ama yanıldınız. Ahan da yapıyorum! Bu vesileyle de hepinizin yeni yılını kutluyorum canlar.

İkibinonbir'e denizli'de girdik bu sene de. Oldukça kalabalıktı ortam yine :) Önce bol yemeli bi akşam yemeği, sonra gençler olarak dışarda takılmaca şeklinde gelişti durumlar. Yedik, içtik, eğlendik kısaca.


Bu günler de ne çabuk geçiyo anasını satayım. Ne ara 10'u oldu ayın hiç anlamadım. Hoş seneye yoğun bi şekilde girdiğim için olabilir bu çabuk geçme durumu.

Haftasonu sıkıcı şehir ankara'daydım. Hatta uxun haftasonu diyelim ona biz. Cuma gün izinliydim çünkü :) Minik kardeşim askerde bildiğiniz bilmediğiniz gibi. (Baktım da bloga bunla ilgili hiiiiç bi şey yazmamışım. E diğer sosyal paylaşım sitelerinde bahsedince burda da bahsettim sanabiliyo insan bazen.) Evet doğru tahmin, ankara'da, kısa dönem :) Onu görmeye gittim ben de. Anamla babam da ordaydı, küçük çaplı bi aile saadeti yaşadık. Özlemişim valla, iyi oldu.

Yine gezerek başladım seneye, hadi hayırlısı. Gerisi nası gelecek acaba :p

Şimdiiiiiii gelelim ikibinonbir için planlarıma:

- Bu yılki en köklü kararım kozmetik ürünleriyle ilgili :) Bundan sonra ucuz kozmetiğe son arkadaş. Artık cildime iyi davranacak şeyler alcam. Ben ki ergenlikte bile sivilce nedir bilmeyen bi insanım. Encaaaaakkk, son zamanlarda yüzümde çıkan ufak tefek oluşumlar canımı sıkmaya başladı. Bunun sebebini de doğal olarak her gün kullandığım çok da kaliteli olmayan makyaz malzemelerine bağladım. Tabi çok iyi temizleyememek de olabilir problem, ama olsun. Kararım karar!!! Bundan böyle öyle her rengini beğendiğim farı, allığı almiciiiim.

- Bloguma yazmam gereken şeyleri zamanında yazmaya çalışcam. Hoş yeni yıl postunu 10 gün geciktiren birinden bunu duymak ne kadar güvenilir ama denicem en azından yahu.

- Evlilikle ilgili bi adım atabilirim. Bu kadar, daha fazla bişi yok bunla ilgili :)

- 1 yıldır aynı olan kilomu artık birazcık düşürmek.

- Tabi ki spora devam etmek :)

Yeter bence bunlar. Hakkıyla yapabilirsem şu yazdıklarımı ohooooooo, çok bile yazmışım.

Ay çok renksiz olmuş bu post. 1-2 resim koyayım bari de sıkılmayın :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)