Sezonu Çeşme ile açtım, devamı da böyle gelse ya :)

Cumartesi, Temmuz 10, 2010 Unknown 0 Comments

Geçen hafta cumartesi akşam kardiş ve arkadaşlarıyla Çeşme'ye gittik. Önce mangal partisi ardından Paparazzi'de kopma olaylarına girdik. E tabi kardeşimle aramda 2.5 yaş olduğunu düşünürsek, grup enden gençti be :) Ama accayip eğlendim valla. Bayadır böyle kalabalık grup olarak kopmamıştım, iyi geldi.

Gecenin favori içkisini açıklıyorum şimdi Elmalı (sanırım binboa red apple'dı) votka şat, üzerine elma suyu. Heee aynı tekila limon gibi, iyi bildiniz :) Deneyin pişamn olmayacaksınız, pın demişti dersiniz.

Bi de gecenin asıl olayı aldığımız 1 litrelik sek votkayı evde içemeden bara gitmeye karar vermemiz gerçekleşti. E malum yaratıcı ve içki ziyanını sevmeyen gençlerle birlikteydim. Hemmen bi marketten 2 tane küçük su alındı. Sular içildi, içlerine votka dolduruldu. Bunlar suymuşçasına çantalarla bara girildi. Bi kaç meyve suyu, redbul alınıp bunlar tüketildi. Çok da iyi edildi :)) Hadi bak bu kıyağımı da unutmayın, barda nası beleşe yakın içki içilir öğrendiniz :P

Ertesi gün de anniş ve babiş geldi Çeşme'ye, sezonun ilk denizine girdim. Hava çok sıcaktı zaten, ama deniz oldukça iyidi. Bu pazar da Çeşme'deyiz. Konak-Alsancak Leo ortak tekne turu aktivitesi var. Kendimizi o akvaryum gibi koylara atacağız. Pek mutluyum anlayacağınız :))

İşte İzmir'de yaaşamanın farkı diyorum daha da bi şey demiyorum. Bi kaç foto bakın bari siz de. Ha İzmir'de yaşayamıyosunuz diye üzülmeyin ya, siz de işte yılda 1 hafta gelirsiniz, napalım. Nihahahahah :D


ohhhh, mis gibi mangal


kardişimmmmm :)


çimlere de yayılırız, içeriz, coşarız


evet o mariachi black benim, bilirsiniz başka bira içmem!!!

lan!!! noluyo ne işim var benim bu gençlerin içinde :O

şerefeeeeeee

yihhhuu

:))

e hadi yeter bu kadar eğlence, gidek, yatak, uyuyak... :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)