Kardişi de mezun ettik

Cuma, Temmuz 09, 2010 Unknown 0 Comments

Geçtiğimiz hafta perşembe canım yavrum kardeşim de 4 yıllık üniversite hayatını noktaladı. Yani Türkiye'deki işsizlik oranının artmasına güzel bir katkı sağladı :) En kısa zamanda bu oranı düşürmesini diliyorum tabi ki :) Kendisi oldukça yaratıcı ve özgün fikirli bir endüstriyel tasarımcıdır, duyurulur. İş teklifinde bulunmaktan çekinmeyiniz efenim :))


Reklamlar bitti, şimdi haberler...

Sanırım daha önce de bahsettim burda kardeşimle yaşadığımdan. Bahsetmediysem de öyleydi işte. O şimdi iş - askerlik - yüksek lisans arasında karara varabilme aşamasında, bu yüzden de huzur bulmak için anamların yanına döndü. O yüzden pılıtısı pırtısını toplayıp beni terk etti. Artık yalnız yaşayan bir bağyanım. Bakalım bu yalnızlık süreci nası geçecek benim için. Maddi açısını düşünmezsem işin, kötü olacağını sanmıyorum aslında. Zaten evde durduğum zamanları düşünürsem, oldukça az olduğunu görüyorum :)) Yalnızlık koyar mı koymaz mı bilmiyorum ama öğrenim kredisi geri ödemem başladığında kiranın koyacağı kesin :D

Kafama uygun birileri gelir de derse ki "ben seninle bu kirayı da paylaşırım, bu hayatı da arkadaş" derse niden olmasın ki nideeennn derim ben de???

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)