Mini kaçamak ve yine İzmir..

Pazar, Şubat 14, 2010 Unknown 3 Comments

Çok küçük bi İsatanbul kaçamağı yapıp geldim ey ahali. Valla bak!!

Anacımla babacımın bu yıl leyleği havada görmelerinden mütevellit, Türkiye'yi terk-i diyar eylemeden yavrular bi gidip göreyim dedim. Kardeş kuzusuyla beraber Avanos'tan İstanbul'a gitmişlerdi perşembe günü, ananişlerin yanına. E madem öyle ben hsonu gidem dedim. Cuma akşamı atladığım gibi teyyareye gittim. He bu gidiş pek normal olmadı, ona sora gelcem. Gittim, gördüm, öptüm, kokladım yavruları geldim. 1 günlük bi ziyaretti ama olsun napalım. Bu sabah da kardişkoyla atladık arabaya, tıpış tıpış döndük kürkçü tükkanımıza, canımız İzmir'imize, home sweet home'umumza :)

Aferin len Enver iyi getirdin ha 8 saat arabayı, takdir ettim!!

Uçak macerasına dönecek olursam, zaten yarım saat geç kalktı kendileri. Bu da yetmez gibi İstanbul semalarına gelince pilotcuğumuzdan gelen bi anonsla irkildik. "AHL'deki yoğun trafikten ötürü 5-10 dk iniş yapamayacağız." İyi dedik, olsun. 10 dk sonra gelen anonsla homurdanmalar başladı. "AHL'deki yoğunluk sürüyormuş, 15-20 dk daha iniş yapamıyoruz." Haydaaaaa...

Hayır zaten uçak fobim var, olacak iş mi bu şimdi. Nitekim inebildiğimizde İstanbula geleli aslında 40 dk olmuştu. Geç olsun güç olmasın dedik, bağrımıza taş bastık ve indik. Nolacağıdı yağğğniiii!!!

Ayhhh, gözümden uyku akıyo. Yatayım bari. Bu yazıyı yazmama bile şaştım kaldım doğrusu, azim böyle bi şey demek ki :P

You Might Also Like

3 yorum:

 1. Ohhh süper, bende bir süredir İstanbul diye sayıklıyorum ama amaaaan bu lkarda kışda diyerek vazgeçiyorum hemen :)

  YanıtlaSil
 2. gerizekaaaağlı piloooğğt =)

  YanıtlaSil
 3. elly, boşver ya şimdilik bence. cumartesi sabah oh ne güzel güneş açmış diye çıktım, kıçım dondu :) az daha bekle havaların ısınmasını. izmir'ime hiiiiç benzemiyo ordaki güneş. kandırıkçı :)

  ayşegül, ben daha çok geriekalııığğğğğğ AHL dedim içimden, hehe :D

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)