Mim - 3

Pazartesi, Ocak 25, 2010 Unknown 1 Comments

Ayşegül'cüm beni mimlemiş. Konusu benimle ilgili 7 şey. Bakalım neler varmış..

1. Çok dakikimdir. Geç kalmayı ve geç kalınmasını sevmem. Hatta öyle ki, bazen gereksiz yere erken gidip, salak salak ne yapacağımı şaşırırm :)

2. Çok planlıyımdır. Her şeyi önceden planlamaya bayılırım. Ola ki bi şeyler kontrolüm dışında gelişirse, acayip rahatsız olur; durum karşısında afallarım. Evet hoş değil belki ama ne yapayım yani :)

3. Dağınıklıktan hiç hoşlanmam. Biraz simetri takıntısı var bende. herhangi bi yerde yamuk, olması gerektiği yerde olmayan şeyler görürsem hemen düzeltme isteğim oluşur. Düzeltemezsem gözüm takılır hep, deliririm. Ha bir de dağınık mutfak tezgahı çıldırtıyo beni.

4. Yemek yedikten sonra, 2 kez hıçkırmışsam doymuşum demektir :) Daha fazla yememek bu noktadan sonra yapabileceğim en sağlıklı şeydir.

5. Eğer içkiyi çok kaçırmışsam, mutlaka kusarım. Sonra sanki hiç o kadar içen ben değilmişim gibi geceye devam ederim :D

6. Çabuk sinirlenip, çabuk yatışırım. bi şeye kızmışsam ya da üzülmüşsem, beni sakinleştirmek kolaydır. 2 güzel söze hemen kanarım, çünkü kanmak isterim, uzamasın isterim.

7. Hiç kin tutamam. Bazen tutmak istiyo insan, cidden. Zorluyorum kendimi, ama olmuyor. Yalan dünya diyorum, boşver diyorum, boşveriyorum. Kabullenme aralığım geniş sanırım biraz.

Bu mim de Seyyah, Fış Fış ve Hesi'ye gitsin.

You Might Also Like

1 yorum:

 1. Hiç kin tutamam. Bazen tutmak istiyo insan, cidden. Zorluyorum kendimi, ama olmuyor.

  HAh iste ya - aynen :)
  Mesela sinirleniyorum, 10 dakika sonra nerde bu sinir diyorum..:)
  Sinirim gittigi icin kinde kalmiyor haliyle. Ama var ya, böyle en güzeli sanirim.
  Cünkü rahat oluyorsun.

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)