İyiyim, hoşum :)

Cuma, Ağustos 07, 2009 Unknown 0 CommentsDünkü depresif halimden çabuk sıyrıldım. Akşam, izmir'de kalan bir avuç sınıf arkadaşı olarak bi buluşma gerçekleştirdik. Ortam gayet neşeliydi, e ben de bu neşe kaynağından nasibimi fazlaca aldım. Yemekler yendi, ardından kahve dünyası'nda kahveler, frappeler, frozenler hüpletildi ve en kısa zamanda tekrar buluşmak adına sözleşildi. Hoş, hep böyle sözleşiyoz ama tekrar bi araya gelmek en az 2 ay alıyo :)

Bugünün cuma olmasının da beni sevindiren ayrı bi tarafı yok değil, kimseyi kandırmayalım :) Ama bu haftasonu için yine deniz planım yok maalesef. En azından cumartesi için. Çünkü ev aramak konusunda ilk somut adımı artık atmam gerektiği kanısına vardım. 1 ay içinde taşınacak olduğumu düşünürsek, geç kalınmış bir adım olarak bile gözükebilir bu durum.

Pazar günü için bi plan yapmak lazım ama bence. Artık tekne turu mu olur, ne olur bilemiyorum. Evde de henüz netimiz tamir edilmediği için zaman öldürecek bi uğraşımız yok :) Ama iyi oluyo be böyle de, evde olduğun zamanlar salak salak netin başında takılıp kalıyosun.

O zaman herkes süper bi haftasonu geçirsin diyorum. Ben de güzel güzel, ucuz ucuz evler bulayım yarın :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)