The Hangover

Cumartesi, Temmuz 11, 2009 Unknown 0 Comments

YKM Cinebonus'ta gittik filme. Cinebonus olduktan sonra hiç gitmemiştim, baya güzel olmuş sinemanın yeni hali. Öncelikle bunu belirteyim. Zaten Cinebonus'ların hepsi güzel oluyor o da ayrı bi konu :)

Filmin türü komediydi. Önce kesin dandik aptal saptal bi komedidir diye düşünmüştüm. Sonra beyazperde.com'da 7'nin üzerinde puan aldığını görünce şaşırdım ve hemen imdb'ye başvurdum :) Orda da 8'in üzerinde puan alınca dedim gidilmesi gerekiyo bu filme :) Ardından ekşi'den de yorumları okuyunca içim rahat etti.

Konusu kısaca şöyle. Arkadaşlarını bekarlığa veda partisi için Las Vegas'a götüren 3 kafadar, o gece fena halde dağıtır. Sabah uyandıklarında geceye dair hiç bir şey hatırlamıyorlardır ve otel odasında bir kaplan ve bir bebekle karşılaşırlar. Üstelik damat da kayıptır :) Damadı arama yolunda başlarına olmadık işler gelir.

Biraz bel altı, bunu kabul ediyorum. Ama yine de gayet komikti. Laf arasında ırkçılık ve 11 Eylül'e göndermeler vardı. Ayrıca zekice esprilerinin olduğunu da söyleyebilirim.

Kısacası ben beğendim. Son zamanlarda izlediğim en iyi komediydi. Eğer biraz kafa dağıtmaya ihtiyacınız varsa gidin izleyin. İyi geleceğine eminim ;)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)