İş Arama Güncesi - 1

Çarşamba, Haziran 24, 2009 Unknown 0 Comments

Seni ihmal ediyorum, biliyorum bilogum. Ama bi tembellik bi tembellik üzerimde sorma gitsin. Ev rehaveti mi çöktü üzerime nedir dicem evde de durmuyom ki :)

Yani evde kaldığım günler sınırlı şu 3 haftadır, kaldığım zamanlarda da sabahtan akşama bi mayışma durumu, ne iş anlamadım !

Evdeki işlerle ilgili bi liste yaptım. Aslında normal bi tempoyla 1 günde gayet güzel yaparsın, ama pazartesiden beri üçte birini zor halletmişim :)

Neyse biraz daha vakit ayırcam sana söz, bak sarıldım bile.


İş görüşmelerimle ilgili pek bi şeyler yazmamışım, onu farkettim. Biraz bahsedeyim, açılayım o vakit.

İlk görüşmem Netsis'leydi. 10 haziranda gitmişim IK görüşmesine, hala cevap bekliyorum. 2. görüşmeye çağıracaklar da, sonra 3. görüşme olacak da, ohoooooo. En az 2 haftası var o işin belli olmasının :)

Sonra Venom Bilişim diye bi yerle görüştüm, Pınarbaşı'nda. Onlar da dönecek(miş). Öyle söylediler, onların yalancısıyım. Pek içime sindi mi diye sorarsan, yok sinmedi valla.

Ardından Socotab diye bi tütün işleme firmasının IK görüşmesine gittim. Aslında iyi geçti görüşme. Onlar da döneriz dediler, bekliyoz işte yapacak başka bi işim de yok zaten :)

Bi yerle daha görüştüm, ama pek üzerinde konuşmaya bile değmez. Tamam desem o gün alacaklardı heralde ama, yoooo yoooo bunu kendime yapamazdım. O kadar feciydi yani!!!

Bi de beni bulan bi şirket var kariyer.net'ten, Veripark. Bu şirketi biliyorum aslında, bi kaç arkadaş da çalışmıştı burda ama ilanı görünce başvurasım gelmemişti niyeyse. Onlar arayınca telde bi görüşme yaptık. Ardından form gönderdiler doldurdum, geri gönderdim. Bugün de aradılar 3 temmuzda yazılımla ilgili bi sınav için çağırıyolar. Sınav 4 saat sürüyo dedi kadım, çüş diyemedim tabi. Kabalık etmek istemem :P Neyse gitcez artık, o kadar çağırıyolar :P (bu ne havaysa bende ki de. sanki 80 tane yer çağırıyo beni, bi de beğenmiyom, ahahahha)

Bombayı da diğer posta saklıyom ;)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)