Taşınıyorum...

Cuma, Mayıs 15, 2009 Unknown 3 Comments

Babişin emekli olması ve kardişin de zaten izmirde bulunması münasebetiyle, artık bizimkiler daha sık ve daha çok kalmaya karar verdiler izmirde. E hal böyle olunca şükoyla yolları ayırma vakti geldi. Temmuzun ortalarında çıkmış olmayı planlıyorum şimdiki evimdem. Ama tabi küçük bi problemim var, henüz ev bakmaya başlamadım :)

Efenim ilk ve öncelikli tercihim güzelyalı civarından ev bakmak. Pek seviyorum ben o tarafı. Hem sahile yakın, hem daha güvenli geliyo hem de ulaşımı kolay. Bu ev bakma durumu bende biraz stres yaratıyo elbette. Sonuçta izmirde oturduğum iki ev de gayet güzel evlerdi. E tabi biraz beklentilerimi yükseltiyo bu durum. Beklentilerim civarında bulabilecek miyim endişesini taşıyorum haliyle.

Heeeeyyyy, izmirli takipçilerim. Aklınızda olsun ha, o taraflarda güzel bi ev bulursanız bana bi haber eyleyin olur mu :) Ben bulursam ben de size haber eylerim zaten, hehe :)

You Might Also Like

3 yorum:

 1. o gün güzelyalıda yürürken emlakçıda evleri incelemiştik hatırlıyosan :) Aybonun yanında çık,uğraştırma bizi :P

  YanıtlaSil
 2. boşver hiç taşınma. şu an bizde taşınıyoz, koliler, eşyalar bilmemneler. bi ton iş :D

  YanıtlaSil
 3. @omur
  he ya, şimdi daha dikkatli inceliyom o ilnları :) aybo almaz olum beni yanına, tek yaşamaya alışmış adam. uğraşmaz benle :D

  @stickman
  valla benim taşınacak sadece odam, klimam ve bi koltuk takımım var :) Beyaz eşyedır, odur budur hepsi yeni alıncak, hooop diye eve gelcek. hayır bu duruma sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim :) taşınmak kolay, ödemek zor olacak :D

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)