Angels & Demons

Cuma, Mayıs 22, 2009 Unknown 2 Comments

Dan Brown ve kitapları hastası olan ben bu filmi de elbet kaçıramazdım!!!

Geçen hafta cuma gösterime girmesine rağmen dün zaman yaratıp ancak gidebildim. Ayrıca uzun zamandır ilk defa yaptığım yalnız sinema keyfimdi. Kitabını okuyalı 5 yıl olmuş, vayy be. Tabi Da Vinci Code ile ard arda okuduğum için zaman zaman olayları karıştırıyorum. Zaten Robert Langdon iki kitapta da baş roldeydi.

Neyse filme geçecek olursam, beklentilerimi boşa çıkarmadı. Bol aksiyonlu ve koşuşturmalıydı. Tabi kitabını okuduğum için sonunda şaşırmadım, ama olsun :) Tom Hanks her zaman olduğu gibi süper ötesi oyunculuğunu konuşturmuş. Ayelet Zurer ablamı her hangi bir filmden tanımıyorum ama o da gayet başarılıydı rolünde. Nitekim gayet beğendim filmi. Dan Brown hayranıysanız zaten koşa koşa gidin, hadi durmayın :)
Dijital Kale ve İhanet Noktasının filmlerini de dört gözle bekliyorum. Çekilip çekilmeyeceğiyle ilgili bi fikrim yok ama, sanki çekecekler gibi düşünüyorum.

You Might Also Like

2 yorum:

  1. İzledin demek ki sonunda :) ama kabul edelim ki herşeyi eliyle koymuş gibi bulmaları biraz konuyu basitleştiriyor. Yani belki kitapta bu süreçler daha uzun anlatılıyor olabilir ama filmde biraz komik oluyor

    YanıtlaSil
  2. Orası öyle canım. Kaldı ki Dan Brown, Jean Christophe Grangé gibi olayları ayrıntılı ve sindire sindire anlatan yazarların filmlerinde bir şeyler her zaman havada kalıyor, kalır.

    Ama film güzeldi :)

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)