Yorgun argın..

Pazartesi, Nisan 20, 2009 Unknown 0 Comments

Döndüm, yine İzmir'imdeyim...

Yorulmuşum, nasıl yorulmayayım. Çok hareketli geçti yine haftasonum. O sıkıcı Ankara'da yine de yapacak değişik şeyler bulduk :)

Cumartesi atakule + kızılay + 7.cadde planı vardı. Küçüklüğümden beri gidemediğim atakule'ye götürdü orçun bizi. Yükseklik korkumun cam asansörlerde tavan yaptığını, sabit yükseklikte ise dayanılabilir ölçüde olduğuna artık iyice karar vermiş bulunmaktayım. Çıktık, manzara izledik ve indik. Çok bir olayı olmamakla beraber yukarılardan bi şehri izlemek güzel oluyor.

Sonrasında kızılay'da yemek yemeğe leman kültür'e gittik. Cidden çok süper bir yerdi, acayip beğendim. Yemekleri de mmmmmm, pek lezizdi. Ne yemiştim dur bakayım, hmmm, hah, Timsahın Günlüğü :) Ankara'ya gideceklere keinlikle tavsiyemdir. Gidin, görün, eğlenin ;)

Akşam da brothers diye bi barda eller havaya tadında eğlendik, lord of the king diye bi kokteyl denedim. Lezizdi vallahi, ne yalan söyleyim :)

Dün ise hayatımdaki 2 tane ilki yaşadım. Birincisi amerikan futbolu maçına, ikincisi de buz hokeyi maçına gitmekti :) Amerikan futbolu gayet gereksiz ve anlamsız bir spormuş bunu anladım. İzlerken sıkıntıdan ölecektim yani :) Ha bu arada maç bilkent-odtü arasındaydı, odtü pis yenmiş sonradan öğrendiğimize göre. Ama buz hokeyi gayet eğlenceliydi, en azından ne zaman gol-sayı olduğunu kolaylıkla anlayabiliyor insan :) Valla kupa maçları oynanıyordu, takımların çok önemi yok o yüzden, önemli olan izlemekti :DDünü de böylece bitirdikten sonra yuvaya döndük. Tabi otobüste kafayı koyduğumuz gibi uyumuşuz, eeee bu kadar aksiyona yorulalım de mi biraz.

Bi sonraki hedef bodruuuuummmmm, çok süper olacak biliyorum :)

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)