Yoğun geçen bir haftasonu daha bitti...

Pazartesi, Nisan 06, 2009 Unknown 6 Comments

Haftasonları bilgisayarı açmak için vakit bulamıyorum pek, bulmak için de çok çaba sarfettiğim söylenemez daha doğrusu. Haftanın 5 günü, her gün en az 9 saat bu şeyin başında olmak yeterince bıktırıyor beni zaten. O yüzden haftasonları bloguma pek bi şey yazmıyorum. Bu haftasonu neler yapmışım bi bakalım:

Cumartesi:
Elvis beyin tüyleriyle başa çıkmak oldukça zorlaşmıştı. Malum Ankara kedisi kendileri, tüyleri gür ve uzunca. Beyaz olması da cabası. Annesi(şüko) kırptırmaya karar vermiş yavruyu, pek de iyi etmiş yani :) Neyse erkenden kalktık(9'da!!!), veterinerine bıraktık geldik. Hemmen temizliğe giriştik. 3 haftadır temizlik yapmıyoduk da :) Çok ayıp bize çok, bi de genç kız(!) olcaz, cık cık cık... Temizlik bittiğinde o yorgun ama memnun ifade vardı suratlarımızda.

Ben derse gidecektim yeni öğrencilerime. Java öğreniyoruz derslerine :) Giderken çok stratejik bir yerde mesaj geldi. Erteleyebilir miyiz içerikli, olur dedim ve kendimi Konak'a attım. 24'ünü bitirecek Aybo'cuğuma hediye bakma arayışlarına girdim, sanırım kararımı verdim. Ama söylemem şimdi, okuyodur falan, olmaz...

Ardından 5 gibi ömürden'cim ve Aybo'nun bi kaç arkadaşıyla buluşmaya gittik. Kordon'daki yemek, muhabbet sonrasında tiyatro etkinliğimiz için ayrıldık. Tabii gece tekrar buluşmak dilekleriyle :)

Gelelim oyunumuza: Kumsal. Tatillerini geçirmek üzere vasat bir otele giden 2 çiftin aralarındaki garip(!) ilişkiyi konu alan bir oyundu. Bazı zamanlarda çok yavaş ilerledi ve sıktı ama yine de çok kötü değildi.

Oyun biter, biz Opus'a kaçar elbette. Biraz oturduktan sonra üst katındaki konsere geçtik. Yabancı ağırlıklı rock konser gayet iyiydi. Hele solist manyaktı yani :) Neydi grubun adı, dur bakiim. Hah Kanca. Tavsiye edilir ;) Saat 4'te kendimizi Çorbacı İsmet Ustada bulduk doğal olarak :) Mis gibi çorbalar içildi ve evlere yollanıldı.

Pazar:
Öğlen ancak uyandım tabi ki pazar günü :) Kahvaltı için ömür ahalisini bekledik. Kumrucu İzzet'te(göztepeeeee) bi garip kahvaltı ettik. Adama ne sorduysak yok dedi. En sonunda bi de bize çıkıştı. Ben size kafama göre hazırlayacağım bi şeyler, onları yersiniz diye. E biz de zaten aç ve mahmur olduğumuz için kuzu kuzu kabul ettik. Amca zaten itiraz edecek yürek bırakmadı ki bizde :) Kahvaltıdan kalktığımızda saat 4tü :D Sonra Şortan'da bi tatlı keyfi yaptık, ömür'ün yoğun isteği üzerine. Sonra da biz artık vedalaşıp ayrıldık gruptan. Evde şüko yemek yamış bizi bekliyordu. 2 saat arayla kahvaltı ve yemek olmadı tabi. Olmasın de mi zaten yuhh!! Sonra yeni oyunumuz için yollara düştük.

Aldatma: 3 kişi arasında geçen bir oyundu. Kadın, adam ve adam'ın en yakın arkadaşı oluyo bu 3 kişi. Kadın ve adam evli tahmin edildiği üzere. Ama Kadın ve adamın arkadaşı arasında bir ilişki başlıyor ve olaylar gelişiyor. Oyun 2 perdeydi ama uzun değildi, ayrıca gayet de akıcıydı. Bu da tavsiye edilir. Sanırım 5 mayısta gelecekmiş İzmir'e tekrar, bilginize.

E sonra da evime gittim ve devrilip uyudum. Napacağıdım başka :)

You Might Also Like

6 yorum:

 1. he he :) akşam bende akmdeydim :)

  YanıtlaSil
 2. ahahahah :) nerde oturuyodun? Ben K-12'deydim :)

  YanıtlaSil
 3. belki daha nerelerde karşılaştık. mango, zara hehe :)

  YanıtlaSil
 4. :) :) hatun kişilik olup da oralarda karşılaşmamak mümkün değildir heralde :) yoksa mangoda elimdeki tshirt ün peşine düşen sen miydin? ha ha :) :)

  YanıtlaSil
 5. Hahahaha :) Hayır sen de bi bırakmadın gitti onu canım :)

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)