Leyleği havada görmek?!?!?

Çarşamba, Nisan 15, 2009 Unknown 5 Comments

Bu yıl hiç bir leyleği havada gördüğümü, hatta bi leylek gördüğümü bile hatırlamıyorum. Ama demek ki görmüşüm yahu. Haftasonu kuşadası + denizli yaptık. Günübirlik oldu tabi ki biraz bu olay.

Bu haftasonu ankara, sonraki haftasonu bodrum derken evde oturacak vakti bulamayacağım gibi gözüküyor. Ama bundan şikayetçi miyim??? HAAAAA-YIIIIIIRRRR :)) Gayet gezmeyi seven bir kişilik olarak, maddi açıdan sıkıntıya girmediğim sürece gezerim abicim. Kimse de tutamaz beni, ruhum özgür ben ne yapayım :)

Mayıs sonu gibi de canım memleketime gideceğim, bu kadar her yeri gezip oraya gitmemek hiiiiç olmaz. Zaten tam gidilecek zaman mayıs sonu avanosa. Süper bahar havası olur o vakitlerde. Tabi izmire çoktan yaz gelmiş olacağı için, baharı görmek açısından iyi olacağı kanısındayım :)

Gezelim görelim yaaaaa ;)

You Might Also Like

5 yorum:

 1. Pini canım,demek sende blogumun gizli takipcilerindenmişin,sevindim..
  ama teesüflerimi belirtirim. egenin mavi tüylü defterine doğmadan bile önce yazılarını yazdın,bi egeyi görmeye gelmedin..
  hem de denizlide gelmişken..
  bekliyorum. evime,egenin yanına. tamam.. öpüyorum.

  YanıtlaSil
 2. Evet, sıkı bi takipçi hem de :) Ege'nin her hareketinden haberim var, çok çok çok tatlı kuzum.

  Ya sorma ece abla, o gün geldik ama hiç öyle kalıp keyif fln yapamadık ki. Hemen döndük. Aslında çok istiyodum egeyi görüp mıncıklamayı :) Bi dahaki sefere artık.

  Bu arada izmire de gelin ;) Öperim.

  YanıtlaSil
 3. pinosh yaa kıskançlık duygularımı kabartacaksın bak :)
  ben fazla pinekledim bu aralar evde bi silkinmem gerek. gezme-tozma dedin mi akan sular durur benim için :) hemen bir program yapıyorum oturup :)

  YanıtlaSil
 4. Hehe :) Valla izmirden çıkamıyom diye yakınıp duruyodum, şimdi de izmirde duramıyom. Nası iş anlamadım :D

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)