Bodrum biter, Avanos başlar :)

Çarşamba, Nisan 29, 2009 Unknown 4 Comments

Bodrum maceramızı de geride bırakmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım. Çok eğlenceli ama bir o kadar da yorucu geçen bir haftasonuydu (yine). Henüz bile yorgunluğu atabilmiş değilim ama olsun, önemli değil.

Ha Bodrum'a daha doğrusu Turgutreis'e öylesine gitmedik bu arada. Aybocuğum bir LEO olduğu için onların hazırlamış olduğu Forum Bodrum aktivitesi için gittik.

Cumartesi gece 2'de otobüse binişimizle başladı her şey. 3 gibi ancak çıkabildik İzmir'den :) E tabi kendi tuttuğumuz bir otobüs olduğu için her şey gayet lakayıttı :) Biralar, çerezler, cipsler, espriler, gülüşmeler, kahkahalar havada uçuştu. Sabaha karşı hepimizin yorgun düşmesinden olsa gerek bir kaç saat uyumuşuz. 7buçuk gibi gittik, otelimize yerleştik. Sonra bi temiz 2 saat uyuduk, ordan hoooop kahvaltıya. Hayvan gibi açık büfede çılgınlar gibi yiyip açılış toplantısına geçtik :)

Toplantı çok da sıkıcı değildi. Esprili geçti. Gala gecesine kadar serbest zamanımız vardı. Biz de Turgutreis merkeze inip dolaşalım dedik. Marina gittik. Ve ben yine orada alış-veriş çılgınlık yönümü ortaya çıkardım :) Mudo'dan şu elbiseyi beğenmiştim, orda gördüm hemen aldım :)

Sonra tekrar otele döndük, biraz dinlenip gala yemeği için hazırlanmaya başladık. Adamlar saat 7de pre gala kokteyli, 8de gala yemeği olacak diye mesaj atmışlar. Biz anca hazırlantık 7.45te indik ve ilk giden bizdik, hehe :) Neyse efenim çok uzatmayım gala yemeğinden sonra disco olayına girdik ve 3 gibi falan yattık. Ertesi gün de öğleden sonra 4 gibi dönüş yoluna koyulduk.


Bu arada ultra her şey dahil olunca konaklama şeklimiz, bol bol alkol tüketip karaciğeri rahatsız ettik. Bir de iyice karıştırdık ki içtiklerimizi had safada rahatsız olsun :)


İşte böyle. Yarın akşam Avanos'uma yolcuyum. Anam babam dört gözle gitmemi bekliyorlar. Hadi bakalım acaba haftaya haftasonu İzmir'de kalabilecek miyim görelim :P

You Might Also Like

4 yorum:

 1. elbiseye bayıldım :) güle güle kullan.
  artık h.sonlarını İzmir'de geçirmeme vakitleri başlasın diyorum bende :) bi aile saadeti ziyaretiyle başlıyorum bu h.sonu. bakalım sonrası ne olacak :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ettim elly'cim, ben de bayıldım. İlk görüşte aşk yaşadım e o zaman da almak kaçınılmaz oldu :)

  Başla başla, gezmek iyidir. Ama itiraf edeyim ki artık biraz da İzmir'in tadını çıkarmak istiyorum yahu, hehe :))

  YanıtlaSil
 3. eee Avanos'da ne var ne yok bakalım?

  YanıtlaSil
 4. 2 post sonrasına gidelim :))

  YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)