Bayrak

Pazar, Mart 29, 2009 Unknown 0 Comments

Bu oyun bi kaç gün önce yaptığım listede yok. Çünkü son anda aldım biletini ve gitmeye karar verdim. Seko ve şüko almışlar bileti, dediler kadro süper bilet bulabilirsen gel sen de. Ben de cumartesi günü dışarı çıktığımda şansımı denedim, meğer varmış bilet. Hatta şansa bak ki bizimkilerin yanındaki koltuğu almışım. Tek kalan bir biletti zaten :))

İsmet İnönü Sanat Merkezi'ndeydi oyun. Ama oranın bir tiyatro salonu olmadığını düşünürsek akustik çok kötüydü. Hadi biz orta taraflarda oturuyorduk duyabildik sesleri. Ama arka tarafta oturanlar ne yaptı bilmiyorum. Ayrıca o kadar çok öksüren kişi vardı ki, bi ara kriz geçirecektim. Ne dikkat kaldı ne bi şey. Ama oyun çok güzeldi. Özellikle oyuncular mükemmeldi. Zaten sırf onlar için bile gidilirmiş yani :) Okan Yalabık da vardı ki oyuncular arasında kendisini pek severim, pek tatlı bi insan :)

Konusu ise çok da sıradışı değildi. Oyuna girdiğimizde konuyla ilgili en ufak bir fikrimiz yoktu. İyi de oldu aslında, merakla izledik. Aldatılan bir kocanın sinirine hakim olamayıp karısının boğazına sarılmasıyla olaylar gelişir. Aile içinde geçen gelişmeler anlatılır.

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)