Müsait bi yerde duracak var :)

Pazartesi, Şubat 23, 2009 Unknown 0 Comments

Anniş, babiş, kardiş üçlüsü İzmir'e teşrif ettiler sonunda. Bol gezmeli bi haftasonundan sonra yine işbaşı yapıldı tabi ki. Hiç de çekilmiyormuş canım böyle de. Resmen öğrencilik yıllarımdaki sömest tatillerine döndüm şu 2 günlüğüne.

Cumartesi kısa bir alış-veriş turundan sonra, İnciraltı'nda yenilen adanalarla rejim mejim kalmadı. Bir de üstüne anne yapımı ağlayan kek yenince, rejimin gittiğini geçtim sınırların üzerine bile çıktım. E tabi pilatesciğime de gidemedim. Hadi hayırlısı :)

Pazar günü de kültürel bi gezi yapıldı. Doğal yaşam parkına gittik. Ne güzel yapmışlar yahu orayı öyle. Tertemiz, hayvanların alanları gayet geniş, bakımlı. Çok beğendim çok, şiddetle tavsiye ederim :) Sonrasında evde pazar keyfi yaptık, ohh mis.

Tabi araba geldi ya, tutturmadan edemedim ben de sürcem diye. Babam ısrarlarıma dayanamayıp verdi Çiğli'den dönüşte. Tabi herkes diken üstünde arkada, hehe. Ben gidiyorum sakin sakin. Yol çift yoldu, o yüzden strese gerek duymadım. Ancaaaakkk, şehir içine yaklaşırken biraz panikledim. Ben en iyisi müsait bi yerde durayım diyerek, kendim de dahil herkesi stresten kurtardım :) Ama umut var, bi arabam olsa süper öğrenirim ben bu işi :)

Bak yine aklıma geldi, bugün pazartesi de mi. Pfffff!!!!!

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)