Pfffff!!!

Perşembe, Aralık 25, 2008 Unknown 0 Comments

Sıkılıyorum işte ya, çok hem de. Yapacak bir şey yok, hava soğuk, Hollanda'dakiler Christmas tatilinde, biz burda taşınma rehavetinde sürünüp gidiyoruz.
Yeni yıl geliyor, hala o akşam için bi plan yok. Dışarı mı çıksak, yoksa evde arkadaşlarla hepcek mi olsak, napsak????
31 Aralık gecesi önemli midir, yoksa öyle sıradan bir gün gibi midir??? Bunların cevabını istiyorum ben yaaaa...
Tam da şu anda yakınlardaki kileselerden birinin çanları çalıyor, Christmas çanları olsa gerek.

Yeni yıl demişken, 2009'daki planlarıma bi göz atayım. Öncelikli hedef, yeni ofiste yeni ve taze bi başlangıç yapmak. Ne de olsa daha güzel, geniş, mutfak ve tuvaleti olan(!) bir ofise taşınıyoruz. Evet evet güzel olacak, hissediyorum.

2009'un tamamına yayılacak olan planıma gelince en az 10 kilo vermek. 5 yıl önceki halime dönmek istiyorum artık yahu. Ama azimliyim bu defa, sporuma düzenli devam ediyorum. Yemek olayına da biraz daha dikkt edersem tamamdır bu iş :) Yeni yıldan sonra düzenli olarak kayıt tutayım ben bari burada kilomla ilgili :)

Yaz için de bi planım var tabi: İspanya'ya gitmek. Gezelim, görelim değil mi ama?? Hazır gençken ve hiç bir engelim yokken yapmak lazım böyle şeyleri ;)

Genel planlarım fena sayılmaz, tabi anlık gelişek durumlar neler olacak onları da merakla bekliyorum. Kötü sürprizler elbette olacak, ama çok olmasın umarım.

Gel bakalım 2009, geleceğin varsa göreceğin de var :P

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)