Paylaşmak güzeldir...

Salı, Aralık 02, 2008 Unknown 3 Comments

Yazmayı sevmiyorum diyordum. Acaba seviyor muyum ki?? Yani aslında güzel bir şey gibi yazmak ama sanki bazen de sıkıcı mı ki?? Her zaman konuşmayı yazmaya tercih ettim, ama bazen biraz da yazmak mı gerekiyor ne?? Yazarken bazı şeyleri daha mı kolay dile getirir ki insan?? Bilmem. Bakalım, öyle mi olacak..
Evet çok soru sordum yine, soluklanmadan sıraladım bi sürü. Kafam karışık yazma olayı konusunda, zaten çok belli. Bakalım becerebilecek miyim?!?! Aman ne var ki yazmada diye düşünebilenlerden olabilseydim keşke ama maalesef. Beceremiyorum gibi geliyor işte ne bileyim :)
Yazmaya karar vermemde etkili bir kaç nokta var elbette. Birincisi artık hafızama çok da fazla güvenemiyorum. Meslekten midir, düzgün beslenmemekten mi, yoksa her şeyi çok çabuk yaşayıp tüketmekten midir nedir unutkanlık olmaya başladı. İkincisi geçenlerde şirkette her hafta yaptığımız İngilizce sınıfında Olsa hoca, "Yazman, konuşmandan daha iyi" dedi. Tabi İngilizce için geçerli bu :) ama Türkçe'de de belki böyledir diye düşünmeden edemedim doğrusu.
Bugünden itibaren ben buraya yazmaya başlıyorum arkadaş, şöyle bi geçerken uğrayanlara da hoşgeldin derim yani ;)

You Might Also Like

3 yorum:

  1. geveze nolacak, yazmak candır halbuse
    :D

    YanıtlaSil
  2. Bugünden itibaren ben buraya yamaya başlıyorum arkadaş....

    Ilk hatan. Hevesin kirilmasin ama :) yazmaya devam et :)

    YanıtlaSil

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)