Benimle evlenir misin??

Perşembe, Aralık 18, 2008 Unknown 0 Comments

Herkes nişanlanıyo, evleniyo bu da yetmezmiş gibi bi de çocuk doğuruyo. Yahu 23 yaşındayız daha, bi durun bakalım. En son aldığım haber beni bu konu üzerinde ciddi ciddi düşünmeye sevk etti. Yani evlilik sanki kolay bir şeymiş gibi geliyordu bana. İşte seversin, işini gücünü de eline aldıysan sevdiğinle neden evlenmeyesin ki, neden uzatasın bu işi diye düşünürdüm. Ama canım ciğerim Aygül'üm bu kararı vermiş yahu. Yaza da evleniyomuş üstelik. Evet yaşımız artık evlenmeyecek kadar küçük değil biliyorum, ama işte en yakın arkadaşımın böyle bir karar almış olması beni biraz sarstı sanırım.

Yani düşünüyorum, aslında harbiden zor ya. Gelin - damat adaylarını aileler sevecek mi, aileler birbirini sevecek mi, 2 kişi mi evleniyor yoksa tüm sülaleler mi, nerde yaşanacak, tatillerde ne yapılacak offfff bir sürü şey be. Tamam bunlar zaten olan, olacak şeyler ama bu konularla ilgili hiç bu kadar düşünmemiştim.

Bunları gerçekten sindirebildiğim zaman evlenme fikrini benimseyebileceğim sanırım :)) Bakalım bu ne zaman olacak. Sanırım çok da yakın bir zamanda değil :D

You Might Also Like

0 yorum var:

Sen de bir şeyler söyle ama, yalnız bırakma beni :)